Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПет Окт 30, 2009 10:58 pm

Овде представете се,но ве молам да не отварате посебна тема за представување и не спамирајте во ваквите теми Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://lali-esposito.forummk.com
Teichka

Teichka

Posts : 1
Парички : -1
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyСаб Окт 31, 2009 2:54 pm

Па и јас сум нов член.
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПет Ное 06, 2009 11:43 pm

Hi!!! И јас сум нов члеен! Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Ное 08, 2009 5:45 pm

Хај на сите и јас сум нова тукаа I love you
Вратете се на почетокот Go down
Chypsiita

Chypsiita

Posts : 1
Парички : -1
Репутација : -2
Join date : 2009-11-08

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Ное 08, 2009 7:31 pm

Hii и јас сум нова!

Пишувај кирилица!By An4i!
Вратете се на почетокот Go down
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПет Ное 27, 2009 8:44 pm

Chypsiita напиша:
Hii i jas sum novaa((:

добродеојде катхииии!! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyСаб Ное 28, 2009 6:53 pm

Јас сум нова тука! Супер е форумовSmile
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyСаб Ное 28, 2009 7:08 pm

Добредојдовте на сите нови членови и се надевам дека ви се допаѓа форумов и дека ќе имаме уште многу членови! Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyСаб Ное 28, 2009 8:32 pm

Добредојдовте!! полека почна да работи форумов Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyСаб Ное 28, 2009 8:37 pm

Фала му на Господ!!! cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyСаб Ное 28, 2009 9:20 pm

епа добредојдофте за сите нови членови! и јас гледам форумов почна да работи значи ГУД и се надевам дека ке за забавуваме! I love you
Вратете се на почетокот Go down
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Ное 29, 2009 11:40 pm

Здраво на сите!!!
и јас сум нов член тука =)
ми се допаѓа форумот Wink

_________________
Добредојдовте A3ce7955640894 Добредојдовте C3181c55640895 Добредојдовте D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Ное 29, 2009 11:41 pm

*Maya напиша:
Здраво на сите!!!
и јас сум нов член тука =)
ми се допаѓа форумот Wink

Добредојде Маја се надевам дека ке се забавуваме I love you
Вратете се на почетокот Go down
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyНед Ное 29, 2009 11:42 pm

Simple Girl напиша:
*Maya напиша:
Здраво на сите!!!
и јас сум нов член тука =)
ми се допаѓа форумот Wink

Добредојде Маја се надевам дека ке се забавуваме I love you

и јас се надевам...
уствари сигурна сум дека ке се забавуваме Very Happy

_________________
Добредојдовте A3ce7955640894 Добредојдовте C3181c55640895 Добредојдовте D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Ное 30, 2009 5:40 pm

Добредојде МајаSmile
Вратете се на почетокот Go down
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Ное 30, 2009 8:04 pm

Фала на сите Razz
колку членови сме за сега?

_________________
Добредојдовте A3ce7955640894 Добредојдовте C3181c55640895 Добредојдовте D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Ное 30, 2009 8:41 pm

мислам 11, види пишува.
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПет Дек 04, 2009 3:39 pm

Добродојде *Maya!!! Very Happy

_________________
Добредојдовте 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyСаб Дек 19, 2009 11:15 am

Здраво, јас сум Ангела
Ме знаете од Ангели форумот Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyСаб Дек 19, 2009 1:31 pm

Добредојде! Добар провод!

_________________
Добредојдовте 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
http://lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Дек 21, 2009 9:44 pm

Па здраво и јас сум Симонка од форумот Ангели
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Дек 21, 2009 9:46 pm

Добредојде Симонка 19
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПет Дек 25, 2009 2:27 pm

Дободојдофте ситее! И мене ме знајте од форумот ама нз дали ке ви текни која сум! Very Happy Very Happy

_________________
Добредојдовте 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyПон Дек 28, 2009 7:33 pm

Еј здраво друштво јас сум нова тука

И јана (lovely girl) што e бе она што си ми го пратила на маил нешто си ме ставила во модератори!
by the way Кова4 е
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте EmptyВто Дек 29, 2009 1:35 pm

Добредојде Kiki The Best! Very Happy Се надевам дека ќе ти се допадне форумот!

_________________
Добредојдовте 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Sponsored content
Добредојдовте Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Добредојдовте-
Отиди до: