Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 -Simonka19-

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

-Simonka19- Empty
ПишувањеПредмет: -Simonka19-   -Simonka19- EmptyПет Дек 25, 2009 4:29 pm

Еве тема и за тебе!

Зошто толку ги сакас Р.Б?

Каде ќе одиш за Нова Година?

И нез др шо да те прашам.... шо прајш во моментов? Razz

_________________
-Simonka19- 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

-Simonka19- Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Simonka19-   -Simonka19- EmptyСаб Дек 26, 2009 9:21 am

Што најмногу ти се свиѓа кај Р.Б?
Колку години имаш?
Ке пишеш ли кај мене?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

-Simonka19- Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Simonka19-   -Simonka19- EmptyВто Дек 29, 2009 2:35 pm

*sofeks*Very Happy напиша:
Еве тема и за тебе!

Зошто толку ги сакас Р.Б?

Каде ќе одиш за Нова Година?

И нез др шо да те прашам.... шо прајш во моментов? Razz

Одговори:
1.Бидејќи имаат закоон песни и симпатични сее!
2.Домааа ќе се ужифкам
3.Разговарам со мај мадер

An4i напиша:
Што најмногу ти се свиѓа кај Р.Б?
Колку години имаш?
Ке пишеш ли кај мене?

Одговори:
1.Сеееее!
2.10 ипол
3.Окејјј
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
-Simonka19- Empty
ПишувањеПредмет: Re: -Simonka19-   -Simonka19- Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
-Simonka19-
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри :: Хот Сидс-
Отиди до: