Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ---Коvа4---

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: ---Коvа4---   Вто Дек 29, 2009 5:02 pm

Еве тема и за тебе!

Од кај си?

Колку год. имаш?

Како дозна за форумот?

И ќе пишиш кај мене?

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Вто Дек 29, 2009 5:27 pm

struga/ohrid
11
od jana
uf ko 4e nau4am 4e pi6a
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Вто Дек 29, 2009 6:04 pm

Имаш ли брат/сестра?
Деми/Селена/Мајли
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Сре Дек 30, 2009 4:28 pm

да сестра
ни една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Сре Дек 30, 2009 5:00 pm

Омилена братучетка?
Омилен сон?
Омилена храна?
Омилен ник?
Омилено име?
Зашто си потпишана како КОВАЧ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Сре Дек 30, 2009 5:23 pm

ЦеЦка
хумпппппппппп нз
сладолед
Ковац
нззззз сите се убај
кова4 ми е прекар з6 се презивам КОВА4еска и така м викет и з6 сум малку насилна па така да кова4 ко да ги ковам
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Сре Дек 30, 2009 11:34 pm

Ќе пишеш кај мене?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Чет Дек 31, 2009 12:59 am

ахаааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Чет Дек 31, 2009 1:22 pm

Гледаш ли 1001 Ноќ?
Гледаш ли Ѓумуш?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Чет Дек 31, 2009 4:40 pm

да
не
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
avatar

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Пет Јан 08, 2010 2:15 am

Најголем сон

Најдобри друари/ки

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Нед Јан 10, 2010 8:17 pm

нз неам некој посебен
Јана(lovely girl),Маја и Деа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Сре Јан 13, 2010 2:32 pm

Како се викаш правилно?

Кое одд си?

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Сре Јан 13, 2010 2:32 pm

Климентина
5то
(ај на 4ат да те пра6ам не6о)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Нед Јан 17, 2010 12:10 pm

Eј Кова4 ти на форумот за Ангели си потпишана како Koва4?А јас сум потпишана како софи 13! Smile

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Чет Фед 11, 2010 6:47 pm

Знаммм lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   Саб Фед 20, 2010 11:39 pm

Јас сум како Ангела_Ан4и
И плс пиши кај мене..........

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ---Коvа4---   

Вратете се на почетокот Go down
 
---Коvа4---
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри :: Хот Сидс-
Отиди до: