Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Коледе леде

Go down 
АвторПорака
Marti.Igarzabal

avatar

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Коледе леде   Вто Јан 05, 2010 5:18 pm

Оваа година ќе идете на коледе?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Коледе леде   Вто Јан 05, 2010 6:36 pm

Јас не...имам други обврски и веќе сум голема. ахаха

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Коледе леде   Сре Јан 06, 2010 3:42 pm

Ниту пак јас! И вчера не беф!

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Коледе леде   Чет Јан 07, 2010 7:41 pm

Јас се успав affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Коледе леде   Нед Мар 07, 2010 1:43 pm

Ќе ја заклучам темава до следната година!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Коледе леде   

Вратете се на почетокот Go down
 
Коледе леде
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри :: КАНТА-
Отиди до: