Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Marti.Igrazdabal

Go down 
АвторПорака
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Marti.Igrazdabal Empty
ПишувањеПредмет: Marti.Igrazdabal   Marti.Igrazdabal EmptyВто Јан 05, 2010 5:53 pm

Еве тема и за тебе.

Од Скопје си?

Лали/Рочи

Ти/Рочи?

Ме сакаш? bom

_________________
Marti.Igrazdabal 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

Marti.Igrazdabal Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti.Igrazdabal   Marti.Igrazdabal EmptyВто Јан 05, 2010 6:19 pm

Од Скопје си?-Ахамз

Лали/Рочи-Лали

Ти/Рочи?-Јас

Ме сакаш? bom-најмногуу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Marti.Igrazdabal Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti.Igrazdabal   Marti.Igrazdabal EmptyСре Јан 06, 2010 3:47 pm

Колку год имаш?

Омилена храна?

Ме знајш (ама не лично Razz )

Ќе пишиш кај мене?

_________________
Marti.Igrazdabal 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

Marti.Igrazdabal Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti.Igrazdabal   Marti.Igrazdabal EmptyЧет Јан 07, 2010 11:38 am

Колку год имаш?-12

Омилена храна?-пица

Ме знајш (ама не лично Razz )-не

Ќе пишиш кај мене?-ахАмз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Marti.Igrazdabal Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti.Igrazdabal   Marti.Igrazdabal EmptyПет Јан 08, 2010 1:49 am

Шо сакаш да бидеш кога ќе пораснеш?

најголема шелба?

Кои се твоите најдобри другари/ки?

_________________
Marti.Igrazdabal A3ce7955640894 Marti.Igrazdabal C3181c55640895 Marti.Igrazdabal D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Marti.Igrazdabal Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti.Igrazdabal   Marti.Igrazdabal EmptyСаб Јан 09, 2010 12:18 am

Marti.Igarzabal напиша:
Колку год имаш?-12

Омилена храна?-пица

Ме знајш (ама не лично Razz )-не

Ќе пишиш кај мене?-ахАмз

Од тука можи не, ама од другиот форум можи (софи 13) Very Happy

_________________
Marti.Igrazdabal 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Sponsored content
Marti.Igrazdabal Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti.Igrazdabal   Marti.Igrazdabal Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Marti.Igrazdabal
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри :: Хот Сидс-
Отиди до: