Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2)

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) Empty
ПишувањеПредмет: Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2)   Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) EmptyЧет Јан 07, 2010 7:55 pm

Како ви се допаѓа филмот?
Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) Dedo-mraz2-120x160
Скот Калвин е скромен Дедо Мраз цели осум години и џуџињата се многу задоволни од него. Но тој има проблеми со својот син Чарли, па заминува на југ за да му помогне, а на Јужниот пол остава свој заменик, кој ќе сака да внесе некои промени во дефинициите за добро и зло.
Улоги: Тим Ален, Елизабет Мичел, Ерик Лојд
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2)   Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) EmptyПет Јан 08, 2010 11:54 pm

Најсупер фила! Мн го сакам! I love you

_________________
Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2)   Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) EmptyСаб Јан 09, 2010 1:29 pm

Многу е интересен филмот..и јас го сакам cheers

_________________
Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) A3ce7955640894 Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) C3181c55640895 Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2)   Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) EmptyПон Јан 11, 2010 11:03 am

супер е What a Face
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2)   Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дедо Мраз 2(The Santa Clause 2)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: