Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Свадбарски натрапници(Wedding crashers)

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Свадбарски натрапници(Wedding crashers) Empty
ПишувањеПредмет: Свадбарски натрапници(Wedding crashers)   Свадбарски натрапници(Wedding crashers) EmptyЧет Јан 07, 2010 7:56 pm

Свадбарски натрапници(Wedding crashers) Svadbarski-natrapnici120x160
Џон Беквит и Џереми Греј се двајца женкари кои тајно влегуваат на свадби за да ги искористат романтично расположените гостинки, но пресвртот се случува кога Џон ќе ја запознае Клер Клири.
Улоги: Овен Вилсон, Винс Вон, Кристофер Вокен, Џејн Сејмур
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Свадбарски натрапници(Wedding crashers) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Свадбарски натрапници(Wedding crashers)   Свадбарски натрапници(Wedding crashers) EmptyПон Јан 11, 2010 11:08 am

мн е сме6ен на онај дебелион ко 4е му се залепит она зенскана Very Happy cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Свадбарски натрапници(Wedding crashers) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Свадбарски натрапници(Wedding crashers)   Свадбарски натрапници(Wedding crashers) EmptyПон Јан 11, 2010 11:45 pm

го обожавам филмот afro

_________________
Свадбарски натрапници(Wedding crashers) A3ce7955640894 Свадбарски натрапници(Wedding crashers) C3181c55640895 Свадбарски натрапници(Wedding crashers) D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Свадбарски натрапници(Wedding crashers) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Свадбарски натрапници(Wedding crashers)   Свадбарски натрапници(Wedding crashers) EmptyВто Јан 12, 2010 2:09 pm

*Maya напиша:
го обожавам филмот afro

_________________
Свадбарски натрапници(Wedding crashers) Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Свадбарски натрапници(Wedding crashers) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Свадбарски натрапници(Wedding crashers)   Свадбарски натрапници(Wedding crashers) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Свадбарски натрапници(Wedding crashers)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: