Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Чарлиевите ангели(Charlie's Angels )

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Чарлиевите ангели(Charlie's Angels ) Empty
ПишувањеПредмет: Чарлиевите ангели(Charlie's Angels )   Чарлиевите ангели(Charlie's Angels ) EmptyЧет Јан 07, 2010 8:02 pm

Чарлиевите ангели(Charlie's Angels ) Charlies-angles-120x160
Три прекрасни млади девојки работат за мистериозниот Чарли, кој има приватна детективска агенција. По извршената работа за еден клиент, Чарли и неговите „ангели“ ќе се најдат во сериозна опасност.
Улоги: Камерон Дијаз, Луси Лу, Дру Баримор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Чарлиевите ангели(Charlie's Angels )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: