Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Средба со родителите(Meet the Parents)

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Средба со родителите(Meet the Parents) Empty
ПишувањеПредмет: Средба со родителите(Meet the Parents)   Средба со родителите(Meet the Parents) EmptyЧет Јан 07, 2010 8:03 pm

Средба со родителите(Meet the Parents) SredbaSoRoditelite120x160
Грег Фокер преживува пеколен викенд во домот на родителите на неговата свршеница Пем. Татко на Пем, поранешен агент на ЦИА, е решен да му го загорчи животот на идниот зет, ставајќи го на секакви можни искушенија. Работите дополнително ќе се искомплицираат кога во домот ќе се појави поранешното момче на Пем и ќе се обиде повторно да го освои нејзиното срце.
Улоги: Роберт Де Ниро, Бен Стилер, Блајт Данер, Тери Поло
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Средба со родителите(Meet the Parents) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Средба со родителите(Meet the Parents)   Средба со родителите(Meet the Parents) EmptyПет Јан 08, 2010 11:53 pm

хахахаааа..... Филмот еее!! Суппер! Laughing lol!

_________________
Средба со родителите(Meet the Parents) 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Средба со родителите(Meet the Parents) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Средба со родителите(Meet the Parents)   Средба со родителите(Meet the Parents) EmptyСаб Јан 09, 2010 12:15 am

*sofeks*Very Happy напиша:
хахахаааа..... Филмот еее!! Суппер! Laughing lol!

_________________
Средба со родителите(Meet the Parents) Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Средба со родителите(Meet the Parents) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Средба со родителите(Meet the Parents)   Средба со родителите(Meet the Parents) EmptyСаб Јан 09, 2010 1:42 pm

Пресмешен филм...многу ми е интересен drunken

_________________
Средба со родителите(Meet the Parents) A3ce7955640894 Средба со родителите(Meet the Parents) C3181c55640895 Средба со родителите(Meet the Parents) D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Средба со родителите(Meet the Parents) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Средба со родителите(Meet the Parents)   Средба со родителите(Meet the Parents) EmptyПон Јан 11, 2010 11:02 am

мн е јак
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

Средба со родителите(Meet the Parents) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Средба со родителите(Meet the Parents)   Средба со родителите(Meet the Parents) EmptyПон Јан 11, 2010 11:55 am

Леле колку пати го имам гледано..закон е!

_________________
Средба со родителите(Meet the Parents) 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Sponsored content
Средба со родителите(Meet the Parents) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Средба со родителите(Meet the Parents)   Средба со родителите(Meet the Parents) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Средба со родителите(Meet the Parents)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: