Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene)

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Empty
ПишувањеПредмет: Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene)   Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) EmptyЧет Јан 07, 2010 8:05 pm

Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Jas-i-ajrin120x160
Еден добар полицаец со поделена личност мора да чува една жена која е во бегство од нејзиното поранешно корумпирано момче и неговите соработници.
Улоги: Џим Кери, Рене Зелвегер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene)   Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) EmptyПет Јан 08, 2010 11:52 pm

Го гледаф ама воопшто не ми се допаѓа!!!

_________________
Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene)   Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) EmptyСаб Јан 09, 2010 12:16 am

Глуп ми е

_________________
Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene)   Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) EmptyСаб Јан 09, 2010 1:43 pm

Мене па многу ми е смешен sunny

_________________
Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) A3ce7955640894 Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) C3181c55640895 Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene)   Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) EmptyСаб Јан 09, 2010 5:01 pm

И мене ми е малку глуп,само Џим Кери е интересен,мн. се глупира lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene)   Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) EmptyПон Јан 11, 2010 10:59 am

мн не ми се свигат смислата ногу ама е мн сме6ен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene)   Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Јас и Ајрин(Ме, Мyself & Irene)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: