Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Духови на минатото(What Lies Beneath)

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Духови на минатото(What Lies Beneath) Empty
ПишувањеПредмет: Духови на минатото(What Lies Beneath)   Духови на минатото(What Lies Beneath) EmptyЧет Јан 07, 2010 8:06 pm

Духови на минатото(What Lies Beneath) Duhovi-na-minatoto120x160
Сопругата на универзитетски научник, која преживеала тешка сообраќајна несреќа, верува дека нејзиниот дом покрај езерото Вермонт е опседнат од дух на млада жена. А кога сопругот ќе ја однесе на психијатар, тој ја советува да се обиде да стапи во контакт со духот.
Улоги: Харисон Форд, Мишел Фајфер, Миранда Ото
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Духови на минатото(What Lies Beneath) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Духови на минатото(What Lies Beneath)   Духови на минатото(What Lies Beneath) EmptyПет Јан 08, 2010 11:51 pm

А како хорор е некако или не филмот?

_________________
Духови на минатото(What Lies Beneath) 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Духови на минатото(What Lies Beneath) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Духови на минатото(What Lies Beneath)   Духови на минатото(What Lies Beneath) EmptyСаб Јан 09, 2010 1:28 pm

Да хорор е...навистина е страшен...ама мене ми се допадна Basketball

_________________
Духови на минатото(What Lies Beneath) A3ce7955640894 Духови на минатото(What Lies Beneath) C3181c55640895 Духови на минатото(What Lies Beneath) D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Духови на минатото(What Lies Beneath) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Духови на минатото(What Lies Beneath)   Духови на минатото(What Lies Beneath) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Духови на минатото(What Lies Beneath)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: