Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Marti's Gallery

Go down 
АвторПорака
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Marti's Gallery   Чет Јан 07, 2010 8:27 pm

Работам на фотошоп.И не сум почетник ама катастрофам ми се изработките.
Еве едено мало делче од изработките.Па ако сакате порачајте си нешто santa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Marti's Gallery   Чет Јан 07, 2010 8:58 pm

извинете пост врз пост
њу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Marti's Gallery   Чет Јан 07, 2010 10:38 pm

Супер ти се и мн. ми се свиѓа тој со Селена првиот
Аватари до Ема Ватсон
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Marti's Gallery   Нед Фед 21, 2010 11:39 am

Ај за мене комплет со Лали

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Marti's Gallery   

Вратете се на почетокот Go down
 
Marti's Gallery
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: