Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како ја замислувате Лали во приватниот живот?

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Како ја замислувате Лали во приватниот живот?   Нед Ное 08, 2009 9:08 pm

Тука ќе пишуваме за тоа како ја замислуваме Лали во својот приватен живот како добра, забавна и.т.н Уживајте! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Како ја замислувате Лали во приватниот живот?   Пон Ное 09, 2009 1:09 pm

Јас мислам дека е забавна,ама истотака мислам дека нема многу време за приватен живот дека е презафатена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Како ја замислувате Лали во приватниот живот?   Пон Ное 09, 2009 1:20 pm

јас мислам дека е забавна..дека е добраа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Како ја замислувате Лали во приватниот живот?   Пон Ное 30, 2009 12:01 am

Откачена, добра, слатка, забавна, отворена и тн и тн...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Како ја замислувате Лали во приватниот живот?   Вто Дек 29, 2009 4:38 pm

jas mislam 6traknata ko mene niska :d i majtap dek si igrat so site Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Како ја замислувате Лали во приватниот живот?   Вто Јан 05, 2010 7:02 pm

јас мислам дека е добра по карактер,друштвена и така натаму
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Како ја замислувате Лали во приватниот живот?   Сре Јан 06, 2010 6:42 pm

*Maya напиша:
Откачена, добра, слатка, забавна, отворена и тн и тн...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lara casi angeles

lara casi angeles

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2010-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Како ја замислувате Лали во приватниот живот?   Пет Фед 19, 2010 7:04 pm

па...како што е во ангели мислам дека и одговара карактерот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како ја замислувате Лали во приватниот живот?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како ја замислувате Лали во приватниот живот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Лали Еспосито :: Разговори поврзани за Лали-
Отиди до: