Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Роки Балбоа

Go down 
АвторПорака
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Роки Балбоа Empty
ПишувањеПредмет: Роки Балбоа   Роки Балбоа EmptyСаб Јан 09, 2010 12:18 am

Роки Балбоа Roki-bolboa-120x160
Режија: Силвестер Сталоне
Сценарио: Силвестер Сталоне

Роки Балбоа се враќа од пензија за да влезе во рингот за последен пат и да се соочи со шампионот во тешка категорија Мејсон Диксон. Иако се е против него, Роки ја прифаќа оваа борба во 10 рунди која ќе се претвори во најголем настан во боксерската историја.

_________________
Роки Балбоа Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Роки Балбоа Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роки Балбоа   Роки Балбоа EmptyСаб Јан 09, 2010 1:44 pm

Па првите 2 дела ми се поинтересни..ама го расипаа филмот...12 дела (продолженија)снимиа albino

_________________
Роки Балбоа A3ce7955640894 Роки Балбоа C3181c55640895 Роки Балбоа D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Роки Балбоа Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роки Балбоа   Роки Балбоа EmptyПон Јан 11, 2010 11:01 am

да маја вистина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

Роки Балбоа Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роки Балбоа   Роки Балбоа EmptyПон Јан 11, 2010 11:54 am

*Maya напиша:
Па првите 2 дела ми се поинтересни..ама го расипаа филмот...12 дела (продолженија)снимиа albino

Шест продолжениа,не 12.

_________________
Роки Балбоа 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Роки Балбоа Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роки Балбоа   Роки Балбоа EmptyПон Јан 11, 2010 11:48 pm

Знам де...така реков(хипербола употребив lol! )зш претераа 6 продолжениа кај се снимало...го расипаа филмот Sad

_________________
Роки Балбоа A3ce7955640894 Роки Балбоа C3181c55640895 Роки Балбоа D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

Роки Балбоа Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роки Балбоа   Роки Балбоа EmptyВто Јан 12, 2010 11:12 am

*Maya напиша:
Знам де...така реков(хипербола употребив lol! )зш претераа 6 продолжениа кај се снимало...го расипаа филмот Sad
lol! lol! lol!

_________________
Роки Балбоа 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Роки Балбоа Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роки Балбоа   Роки Балбоа EmptyВто Јан 12, 2010 2:10 pm

Најдобар филм...ситеееее...ама тотално сите! flower
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Роки Балбоа Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роки Балбоа   Роки Балбоа EmptyСре Јан 13, 2010 2:25 pm

Мене ич не ми се допаѓа филмот!

_________________
Роки Балбоа 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Sponsored content
Роки Балбоа Empty
ПишувањеПредмет: Re: Роки Балбоа   Роки Балбоа Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Роки Балбоа
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: