Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Свекрвиште /Monster in Law

Go down 
АвторПорака
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Свекрвиште /Monster in Law Empty
ПишувањеПредмет: Свекрвиште /Monster in Law   Свекрвиште /Monster in Law EmptyСаб Јан 09, 2010 12:26 am

Свекрвиште -Monster in Law

Режија: Роберт Лукетиќ
Сценарио: Ања Кошоф

Љубовниот живот на Шарлот е низа од состаноци “на слепо”, додека не го сретне совршениот маж, Кевин. Но за нејзина несреќа, неговата безмилосна мајка би направила се за да ја уништи нивната врска.

Улоги: Џенифер Лопез, Џејн Фонда, Мајкл Вартан

Година на производство: 2005


Свекрвиште /Monster in Law Svekrviste120x160

_________________
Свекрвиште /Monster in Law Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Свекрвиште /Monster in Law Empty
ПишувањеПредмет: Re: Свекрвиште /Monster in Law   Свекрвиште /Monster in Law EmptyСаб Јан 09, 2010 1:59 pm

Хаха..многу јак филм king

_________________
Свекрвиште /Monster in Law A3ce7955640894 Свекрвиште /Monster in Law C3181c55640895 Свекрвиште /Monster in Law D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Свекрвиште /Monster in Law Empty
ПишувањеПредмет: Re: Свекрвиште /Monster in Law   Свекрвиште /Monster in Law EmptyНед Јан 10, 2010 11:16 pm

*Maya напиша:
Хаха..многу јак филм king

_________________
Свекрвиште /Monster in Law Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Свекрвиште /Monster in Law Empty
ПишувањеПредмет: Re: Свекрвиште /Monster in Law   Свекрвиште /Monster in Law EmptyПон Јан 11, 2010 10:57 am

да закон е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Свекрвиште /Monster in Law Empty
ПишувањеПредмет: Re: Свекрвиште /Monster in Law   Свекрвиште /Monster in Law Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Свекрвиште /Monster in Law
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: