Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2

Go down 
АвторПорака
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 Empty
ПишувањеПредмет: Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2   Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 EmptyСаб Јан 09, 2010 12:30 am

Режија: Џон Паскин
Сценарио: Марк Лоренс, Кејти Форд

Откако ќе ги киднапираат нејзиниот пријател и убавицата на САД, Агентката на ФБИ Грејси Харт повторно е на тајна задача да ги најде во Лас Вегас, дури иако тоа значи да дејствува спротивно на наредбите на локалниот шеф на полицијата.

Улоги: Сандра Булок, Реџина Кинг, Енрике Мурикано

Година на производство: 2005

Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 Ubavica-na-zadaca-2-120x160

_________________
Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2   Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 EmptyСаб Јан 09, 2010 2:09 pm

i lovee it jocolor

_________________
Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 A3ce7955640894 Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 C3181c55640895 Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2   Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 EmptyНед Јан 10, 2010 11:16 pm

Многу интересен и убав фил

_________________
Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2   Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 EmptyПон Јан 11, 2010 10:58 am

куллллл
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2   Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Убавица на задача 2 /Miss Congeniality 2
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: