Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Andrej4e15

Go down 
АвторПорака
Andrej4e15

Andrej4e15

Posts : 7
Парички : 14
Репутација : 0
Join date : 2010-01-09

Andrej4e15 Empty
ПишувањеПредмет: Andrej4e15   Andrej4e15 EmptyСаб Јан 09, 2010 6:13 pm

k


Последната промена е направена од Andrej4e15 на Саб Јан 09, 2010 8:48 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Andrej4e15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Andrej4e15   Andrej4e15 EmptyСаб Јан 09, 2010 7:05 pm

Не смееш сам да си отвораш тема! Треба други да ти отворат а сам не!

_________________
Andrej4e15 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Andrej4e15

Andrej4e15

Posts : 7
Парички : 14
Репутација : 0
Join date : 2010-01-09

Andrej4e15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Andrej4e15   Andrej4e15 EmptyСаб Јан 09, 2010 8:46 pm

uf izvinete luge se zbuniv sega ke ja brisam No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Andrej4e15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Andrej4e15   Andrej4e15 EmptyНед Јан 10, 2010 5:35 pm

Не мора да се бриши (и да знајш не можиш ти да ја бришиш можат само админ. и мод. Wink )

Ете ќе започниме:

Од кај си?

Колку год имаш?

Мар/ Тефи

јаз/Мар?

И пишувај кирилица!

_________________
Andrej4e15 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Andrej4e15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Andrej4e15   Andrej4e15 EmptyЧет Јан 14, 2010 12:39 pm

Кое одд си?

Тиаго/Камило

_________________
Andrej4e15 A3ce7955640894 Andrej4e15 C3181c55640895 Andrej4e15 D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Andrej4e15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Andrej4e15   Andrej4e15 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Andrej4e15
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри :: Хот Сидс-
Отиди до: