Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дали би сакале да личите на Мар?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 

Дали би сакале да личите на Мар?
Да
100%
 100% [ 6 ]
Не
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 6
 

АвторПорака
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Дали би сакале да личите на Мар?   Вто Јан 12, 2010 2:22 pm

Самото име кажува

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Дали би сакале да личите на Мар?   Вто Јан 12, 2010 2:58 pm

Даа..многу..иако е ниска,не би ми пречело.

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 21
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Дали би сакале да личите на Мар?   Вто Јан 12, 2010 3:03 pm

јас да з6 е силна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Дали би сакале да личите на Мар?   Вто Јан 12, 2010 3:07 pm

Да

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 21
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Дали би сакале да личите на Мар?   Сре Јан 13, 2010 2:22 pm

Нормално дека би сакала!!

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
lara casi angeles

avatar

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2010-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали би сакале да личите на Мар?   Пет Фед 19, 2010 7:04 pm

да......дефинитивно нјубава еее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали би сакале да личите на Мар?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали би сакале да личите на Мар?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Лали Еспосито :: Разговори поврзани за Лали-
Отиди до: