Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Која песна повеќе ви се допаѓа?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 

Која песна повеќе ви се допаѓа?
Escapare
67%
 67% [ 4 ]
Hay Un Lugar
17%
 17% [ 1 ]
Siento
16%
 16% [ 1 ]
Општо гласови : 6
 

АвторПорака
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 19
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Која песна повеќе ви се допаѓа?   Вто Јан 12, 2010 2:26 pm

Мене Siento највеќе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Која песна повеќе ви се допаѓа?   Вто Јан 12, 2010 2:58 pm

Ескапаре

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 21
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Која песна повеќе ви се допаѓа?   Сре Јан 13, 2010 2:23 pm

Lovely Girl напиша:
Ескапаре

И мене! Very Happy

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
elena flordun

avatar

Posts : 5
Парички : 5
Репутација : 0
Join date : 2010-01-31

ПишувањеПредмет: Re: Која песна повеќе ви се допаѓа?   Нед Јан 31, 2010 6:48 pm

*sofeks*Very Happy напиша:
Lovely Girl напиша:
Ескапаре

И мене! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lara casi angeles

avatar

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2010-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Која песна повеќе ви се допаѓа?   Пет Фед 19, 2010 7:02 pm

и на мене најубава ми е escapare
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Која песна повеќе ви се допаѓа?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Која песна повеќе ви се допаѓа?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Лали Еспосито :: Разговори поврзани за Лали-
Отиди до: