Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Омилена серија со Лали?

Go down 

Омилена серија со Лали?
Casi Angeles
100%
 100% [ 7 ]
Chiquititas
0%
 0% [ 0 ]
Floricenta
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 7
 

АвторПорака
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Омилена серија со Лали?   Вто Јан 12, 2010 3:09 pm

Casi Angeles

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Омилена серија со Лали?   Вто Јан 12, 2010 9:44 pm

Ангели,другите не сум ги гледала xD

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Омилена серија со Лали?   Вто Јан 12, 2010 10:16 pm

Во сите серии ми е многу слатка...али сепак би рекла ангели Smile

_________________


Последната промена е направена од *Maya на Чет Јан 14, 2010 2:39 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Омилена серија со Лали?   Вто Јан 12, 2010 10:40 pm

Ангелиииииииииии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Омилена серија со Лали?   Сре Јан 13, 2010 2:21 pm

Lovely Girl напиша:
Ангели,другите не сум ги гледала xD

И јас другите не сум ги гледала. Very Happy

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
elena flordun

elena flordun

Posts : 5
Парички : 5
Репутација : 0
Join date : 2010-01-31

ПишувањеПредмет: Re: Омилена серија со Лали?   Нед Јан 31, 2010 6:49 pm

Ангели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lara casi angeles

lara casi angeles

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2010-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилена серија со Лали?   Пет Фед 19, 2010 7:01 pm

ангели!!другите не сум ги ни гледала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилена серија со Лали?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилена серија со Лали?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Лали Еспосито :: Разговори поврзани за Лали-
Отиди до: