Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 *Галеријата на *Софекс*

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: *Галеријата на *Софекс*   Сре Јан 13, 2010 2:51 pm

Еве тема и за мене!

После ќе поставам мои изработки зошто сега не можам! Neutral

Е па можете да нарачувате! Very Happy

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Сре Јан 13, 2010 4:24 pm

Извинете за пост врз пост еве некои мои изработки:

КОМЗЗ И ПОРАЧКИ!

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Сре Јан 13, 2010 4:33 pm

Ај за мене една од Лали,Еуге,Рочи и Еми
а иначе супер ти се Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Чет Јан 14, 2010 12:45 pm

Вау на што работиш?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Чет Јан 14, 2010 6:46 pm

Eве за Кова4 со

лали

Еуге


Рочи
Еми

Hope u like ti!

И Анчи работам на пикник!

КОМЗЗ И НАРАЧКИ!

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Чет Јан 14, 2010 6:49 pm

Супер се тенкс ама мозит една кај 6о се заедно
? Question
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Чет Јан 14, 2010 7:32 pm

Kova4 напиша:
Супер се тенкс ама мозит една кај 6о се заедно
? Question

Koи да се заедно?
Сите (Еми, Вале, Мар и Еуге)?

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Пет Јан 15, 2010 11:35 am

Многу е убавоо! Може еден со Телор еве слика

КлиК

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Пет Јан 15, 2010 11:51 am

*sofeks*Very Happy напиша:
Kova4 напиша:
Супер се тенкс ама мозит една кај 6о се заедно
? Question

Koи да се заедно?
Сите (Еми, Вале, Мар и Еуге)?
Да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Пет Јан 15, 2010 5:48 pm

Те молам ако имаш слика да поставиш! Плз! Wink

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Пет Јан 15, 2010 5:53 pm

ама неам од сите заедно
имам ама е ве4е напраена
ако сака6 по пп да ти пратам по4е ама аод секој посебно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Нед Јан 17, 2010 11:56 am

Извини Јана што не ја видоф пораката порано! Rolling Eyes

Еве за тебе Јана

и Кова4 пушти ми преку ПП!

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   Нед Фед 21, 2010 11:36 am

Иако работиш на пикник изработките ти се прекрасни!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   

Вратете се на почетокот Go down
 
*Галеријата на *Софекс*
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: