Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Тетоважата на Лали

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Тетоважата на Лали Empty
ПишувањеПредмет: Тетоважата на Лали   Тетоважата на Лали EmptyПон Јан 18, 2010 11:58 pm

За време на фотосесијата за списанието Gente можеше да се забележи новата тетоважа на Лали која пак се наоѓа на исто место како и онаа на Еугенија...на вратот.Тетоважата на Лали K2k22q

_________________
Тетоважата на Лали A3ce7955640894 Тетоважата на Лали C3181c55640895 Тетоважата на Лали D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Тетоважата на Лали
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: