Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Лали за Пињеиро 2009

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Лали за Пињеиро 2009   Вто Јан 19, 2010 12:32 am

Мариана Еспосито стана дел од кампањата за облека на Piñeiro Producciones, чиј модел е исто така и Кандела Ветрано (Тефи). Кампањата се вика "Dios las cria" ("Израснати/одгледани од Бога"). Тука може да видите дел од сликите за кампањата.
https://redcdn.net/ihimizer/img33/8597/2qn8wew500x335.jpg

https://redcdn.net/ihimizer/i/1247751576126f.jpg

https://redcdn.net/ihimizer/i/287f9s3.jpg

https://redcdn.net/ihimizer/i/13zmr1s.jpg

https://redcdn.net/ihimizer/i/33u8lec.jpg

https://redcdn.net/ihimizer/i/wl8507.jpg[img]https://redcdn.net/ihimizer/img33/8597/2qn8wew500x335.jpg

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Лали за Пињеиро 2009
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: