Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Лали учи да вози

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Лали учи да вози   Вто Јан 19, 2010 12:34 am

Лали учи да вози
Лали учи да вози тоа го кажаа Теам Ангелс кои секогаш ги следат Ангелите,така сега ја следеја Лали како учи да вози..Таа се надева дека во скоро време ќе научи да вози и да добие возачка еве видео од тоа како Лали учи да вози

Лали по неке време исто така се регистрира за да може да вози сигурно во скоро време таа ќе успеее да добие возачка но Лали и од тоа направи видео со Теам Ангелчињата

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Лали учи да вози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: