Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Лали најгласана тинајџерка

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Лали најгласана тинајџерка Empty
ПишувањеПредмет: Лали најгласана тинајџерка   Лали најгласана тинајџерка EmptyВто Јан 19, 2010 12:49 am

Познатата актерка која ја толкува улогата на "Мар" во Ангели беше најмногу гласана и победи во категоријата за најдобра актерка тинајџерка за наградите Pronto.

Позиции

Mariana Esposito: 6260 votos (61.4%)
Florencia Bertotti: 2153 votos (21.1%)
Emilia Attias: 1166 votos (11.4%)
Violeta Urtizberea: 616 votos (6%)

Актерката која е секогаш благодарна на своите фанови им ја остави следнава порака :
"Благодарам за сите што гласаа, јас го сакам тоа што го работам и вие во тоа ме подржувате за мене тоа е единствено...многу сум изненадена и среќна за номинацијата но најмногу поради тоа што сум изгласана.Благодарам за љубовта која ми ја давате секој ден...се е за вас...ве сака Лали . "

Лали најгласана тинајџерка Mariana-Esposito-casi-angeles-343442_294_380

_________________
Лали најгласана тинајџерка A3ce7955640894 Лали најгласана тинајџерка C3181c55640895 Лали најгласана тинајџерка D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Лали најгласана тинајџерка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: