Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали)

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
avatar

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали)   Вто Јан 19, 2010 1:05 am

Членовите на Ангели ги искористија празниците и повеќето од нив направија промени во нивниот изглед за новата сезона на Ангели.Во овој случај тоа е Mariana Esposito позната на сите како Lali. Денес Понеделник 28 Декември се појавија сликите во кои таа се гледа со некои фанови, па дури и пријатели со својот нов изглед.Па како ви се допаѓа?
_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали)
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: