Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Оф Топик

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Оф Топик   Сре Ное 11, 2009 12:30 pm

Овде можете да пишувате се неповрзано со Лали
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Simple Girl

avatar

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Сре Ное 11, 2009 11:52 pm

во оф топик само за лали смееме да зборуваме?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Чет Ное 12, 2009 12:52 pm

Simple Girl напиша:
во оф топик само за лали смееме да зборуваме?

Не не! Се што не е поврзано со Лали. За се отшто освен за Лали.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Пет Дек 11, 2009 11:15 pm

извинете за пост врз пост ама никој не пиши! Мн. е досаднооо! Suspect Sleep

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Саб Дек 12, 2009 12:22 am

Досаддноо...и мн. ми е лошо..болна сум ваљда.

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Саб Дек 12, 2009 5:27 pm

Wawaaaa! Ај побрзо да оздравиш!

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
avatar

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Саб Дек 12, 2009 5:30 pm

*sofeks*Very Happy напиша:
Wawaaaa! Ај побрзо да оздравиш!

Smile само свински да не е Cool

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Саб Дек 12, 2009 5:31 pm

*Maya напиша:
*sofeks*Very Happy напиша:
Wawaaaa! Ај побрзо да оздравиш!

Smile само свински да не е Cool

Уф скраја да е!!!! Има некој на Chat? Јас сум! Smile

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Саб Дек 12, 2009 9:11 pm

*Maya напиша:
*sofeks*Very Happy напиша:
Wawaaaa! Ај побрзо да оздравиш!

Smile само свински да не е Cool

Razz Не е не е не се секирајте...немат лесно да се отарасите од мене Very Happy

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Саб Дек 12, 2009 10:17 pm

Lovely Girl напиша:
*Maya напиша:
*sofeks*Very Happy напиша:
Wawaaaa! Ај побрзо да оздравиш!

Smile само свински да не е Cool

Razz Не е не е не се секирајте...немат лесно да се отарасите од мене Very Happy

Уфффф! Скраја да еее! Shocked

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Саб Дек 19, 2009 11:43 pm

Ај направете ми тема во Хот Сетс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Пон Дек 21, 2009 11:03 pm

Абе нејќе само Ан4и...ај ќе напишам Ангела_Ан4и па ако нешо не е у ред мислам може да се смени...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Вто Дек 22, 2009 9:58 pm

Ама јас и отворив зато!

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Пет Дек 25, 2009 4:30 pm

Ееј ќе се уклучи некој на чат?

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Пет Дек 25, 2009 4:51 pm

Јаас!

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Нед Дек 27, 2009 2:51 pm

Ај за на чат тој шо е он-лајн! Very Happy

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Нед Дек 27, 2009 2:51 pm

Ај ја ќе се пуштам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Вто Јан 19, 2010 12:02 pm

Леле дечкис утре на училиште!! Suspect No

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
avatar

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Вто Јан 19, 2010 1:26 pm

*sofeks*Very Happy напиша:
Леле дечкис утре на училиште!! Suspect No

Не ме потсетувај Sad
ама јас утре не одам Laughing

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Вто Јан 19, 2010 1:55 pm

Зоштоо?

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Вто Јан 19, 2010 1:59 pm

Lovely Girl напиша:
Зоштоо?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 20
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Вто Јан 19, 2010 7:35 pm

Леле не ми се оди во школо Sad

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
avatar

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Вто Јан 19, 2010 10:01 pm

Па не одам...не ми се оди What a Face

а и онака водици се...па нема да испадне ништо чудно I love you

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Сре Јан 20, 2010 6:42 pm

Хехехеее.. јас бев! И ич не ми се одиии!! Sad No

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   Сре Јан 20, 2010 11:48 pm

Леле утре ликовноо..кој ќе трпи.

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик   

Вратете се на почетокот Go down
 
Оф Топик
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: