Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Next Time-Некст Тајм

Go down 
АвторПорака
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Next Time-Некст Тајм   Нед Фед 21, 2010 10:19 am

Овде тоставувајте слики и коментирајте за оваа рок група

Ова насловов е ужас ама не дозволува само 8 букви ,преба повеќе од 10

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Next Time-Некст Тајм   Саб Фед 27, 2010 7:20 pm

Да да. А иначе Некст Тајм се супер и си ги сакам! I love you

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
 
Next Time-Некст Тајм
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Музика :: Рок-
Отиди до: