Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Dulce Maria (RBD)

Go down 
АвторПорака
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Dulce Maria (RBD) Empty
ПишувањеПредмет: Dulce Maria (RBD)   Dulce Maria (RBD) EmptyНед Фед 21, 2010 10:33 am

Што мислите за нејзе?Дали ви се допаѓа како пее?Дали ви се допаѓа нејзиниот стил на облекување?Поставувајте слики и коментирајте!

_________________
Dulce Maria (RBD) Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Dulce Maria (RBD)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Музика :: Поп-
Отиди до: