Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Мadonna-Мадона

Go down 
АвторПорака
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Мadonna-Мадона Empty
ПишувањеПредмет: Мadonna-Мадона   Мadonna-Мадона EmptyНед Фед 21, 2010 10:41 am

Па ви се допаѓа,слушате нејзини песни?Кои ви се омилени? Јас не слушам нејзини песни ама дуетот со Justin Timberlake - 4 Minutes To Save The World беше најдоброто нешто досега

Мadonna-Мадона Madonna300

_________________
Мadonna-Мадона Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Мadonna-Мадона Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мadonna-Мадона   Мadonna-Мадона EmptyСаб Фед 27, 2010 7:21 pm

Па ми се допаѓа.... добра е.

_________________
Мadonna-Мадона 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
 
Мadonna-Мадона
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Музика :: Поп-
Отиди до: