Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Аватар (AVATAR)

Go down 
АвторПорака
lara casi angeles

lara casi angeles

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2010-02-19

Аватар (AVATAR) Empty
ПишувањеПредмет: Аватар (AVATAR)   Аватар (AVATAR) EmptyНед Фед 21, 2010 2:38 pm

сте го гледале ли??јас да преубав е ама слушнав дека човек умрел додека го гледал бидејки бил многу напнат и откога го гледале некои луге потоа оделе на психијатар!!ама еве мене ништо хе ми стана хаха Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Аватар (AVATAR) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Аватар (AVATAR)   Аватар (AVATAR) EmptyНед Фед 21, 2010 3:16 pm

го немам гледано а го симнав !можеби следниот викенд ке го гледам

_________________
Аватар (AVATAR) Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Аватар (AVATAR) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Аватар (AVATAR)   Аватар (AVATAR) EmptyСаб Фед 27, 2010 7:23 pm

Не го имам гледано и нез дали ке го гледам. Не ми се допаѓаат такви филмови!

_________________
Аватар (AVATAR) 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Аватар (AVATAR) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Аватар (AVATAR)   Аватар (AVATAR) EmptyПон Апр 12, 2010 10:18 am

Јас го имам гледано и многу е убав.А тоа за човекот што умрел е вистина,ама тој го гледал со наочари за 3Д и затоа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Аватар (AVATAR) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Аватар (AVATAR)   Аватар (AVATAR) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Аватар (AVATAR)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: