Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Jon Bon Jovi

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Jon Bon Jovi   Чет Ное 12, 2009 6:55 pm

Тука ќе пишуваме за рок бендот Бон Џови кои имаат супер песни! Омилена ми е Living on a prayer! Уживајте!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Jon Bon Jovi   Пон Ное 30, 2009 12:04 am

Дечиве се стварно супер
точно Living on a prayer е во подобрите ама има и многу други...
Едноставно најдобри Surprised

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Jon Bon Jovi   Саб Дек 19, 2009 12:14 pmВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Andrej4e15

Andrej4e15

Posts : 7
Парички : 14
Репутација : 0
Join date : 2010-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Jon Bon Jovi   Саб Јан 09, 2010 6:00 pm

Супер се овие! Мене омилена песна ми е It's my life
lol! afro

Пишувај кирилица!Променето од Ан4и
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Jon Bon Jovi   

Вратете се на почетокот Go down
 
Jon Bon Jovi
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Музика :: Рок-
Отиди до: