Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Miley Cyrus

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Miley Cyrus Empty
ПишувањеПредмет: Miley Cyrus   Miley Cyrus EmptyЧет Ное 12, 2009 7:23 pm

Мајли е родена 23 Ноември и е Американска поп пеачка и актерка. Таа стана позната со својата главна улога во серијата Хана Монтана на Disney Channel.Нејзината соло кариера започна со реализирањето на незиниот деби албум Meet Miley Cyrus на 23 јуни 2007, вклучувајки ги и нејзиниот прв топ 10 сингл See you again. Нејзиниот втор албум Breakout e издаден на 22 јули 2008. Во 2008 Мајли бече во листата на 100те највлиателни лица во светот.

Miley Cyrus Vnhx03

Miley Cyrus 2mrcgbd
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Miley Cyrus Empty
ПишувањеПредмет: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus EmptyСаб Ное 28, 2009 7:36 pm

Miley Cyrus BEE1619D6229904697D501AC1A4255C8
Супер е! Мн. ја сакам I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Miley Cyrus Empty
ПишувањеПредмет: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus EmptyСаб Дек 19, 2009 12:29 pm

Miley Cyrus Miley-cyrus-disney-488-9.0.0.0x0.432x713
Miley Cyrus Miley_cyrus
Miley Cyrus Miley-cyrus-hannah-400a062107
Miley Cyrus Miley-cyrus
Miley Cyrus FP9073~Hannah-Montana-Best-Of-Both-Worlds-Posters
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm20
Miley Cyrus HannahMontana_MileyCyrus_v5
Miley Cyrus Miley_cyrus_-_hannah_montana.0.0.0x0.298x448аMiley Cyrus Miley-Cyrus-hm12
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm11
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm10
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm09
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm08
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm30
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm29
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm28
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm27
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm26
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm25
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm24
Miley Cyrus Miley-Cyrus-hm23
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Miley Cyrus Empty
ПишувањеПредмет: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus EmptyВто Дек 29, 2009 3:17 pm

Леле Ан4и колку слики си ставилаа bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Miley Cyrus Empty
ПишувањеПредмет: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus EmptyВто Дек 29, 2009 7:30 pm

Јас имам во фолдер овие и не тука не личи на себе!

Miley Cyrus 2j0jc5i

Miley Cyrus 2uz5o5x
А иначе е многу слатка и има закон песни!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Miley Cyrus Empty
ПишувањеПредмет: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus EmptyПон Јан 11, 2010 2:27 pm

Miley Cyrus Miley-cyrus-rocks-mitchel-musso-02
Miley Cyrus Normal_misc_0011

_________________
Miley Cyrus Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Miley Cyrus Empty
ПишувањеПредмет: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Miley Cyrus
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Музика :: Поп-
Отиди до: