Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Simple Girl

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Simple Girl Empty
ПишувањеПредмет: Simple Girl   Simple Girl EmptyПет Ное 13, 2009 12:07 am

Еве тема и за Simple Girl:

Вистинското име?

Каде живееш?

Каде учиш?

Омилена пеачка?

Рок/Рап?

Малвина/Паз?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

Simple Girl Empty
ПишувањеПредмет: Re: Simple Girl   Simple Girl EmptyСаб Ное 28, 2009 9:11 pm

Вистинското име? Тина
Каде живееш? - Охрид
Каде учиш? - Григор Прличев
Омилена пеачка? - Авирл,Мајли,Селена
Рок/Рап? - и рок и поп
Малвина/Паз? - Пазз Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Simple Girl Empty
ПишувањеПредмет: Re: Simple Girl   Simple Girl EmptyНед Дек 13, 2009 12:39 am

Тинаџерка/Полнолетна

неостварен сон (најголема желба) ?

Имаш симпатија (дечко...)

tongue

_________________
Simple Girl A3ce7955640894 Simple Girl C3181c55640895 Simple Girl D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Simple Girl Empty
ПишувањеПредмет: Re: Simple Girl   Simple Girl EmptyНед Дек 27, 2009 11:26 am

Омилен празник?
Нова Година/Божиќ?
Со кого ќе славиш Нова Година?
И ако сакаш пиши кај мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

Simple Girl Empty
ПишувањеПредмет: Re: Simple Girl   Simple Girl EmptyНед Јан 03, 2010 12:21 am

Тинаџерка/Полнолетна - ннзз

неостварен сон (најголема желба) ? - охо..мн се

Имаш симпатија (дечко...) - симпатија

Омилен празник? - нова година,велигден..и уше некој
Нова Година/Божиќ? - нога година
Со кого ќе славиш Нова Година? - со другарка ми славев
И ако сакаш пиши кај мене - оки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Simple Girl Empty
ПишувањеПредмет: Re: Simple Girl   Simple Girl EmptyНед Јан 03, 2010 12:50 am

Simple Girl напиша:
Тинаџерка/Полнолетна - ннзз

Како незнаеш?

Инаку..зш си Симпл Грл?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Simple Girl Empty
ПишувањеПредмет: Re: Simple Girl   Simple Girl Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Simple Girl
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри :: Хот Сидс-
Отиди до: