Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Барања и објаснувања

Go down 
АвторПорака
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Барања и објаснувања   Саб Ное 14, 2009 10:01 am

Овде можете да прашате се поврзано со фотошоп и секако да побарате некоја текстура,фонт,четка и сл.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
 
Барања и објаснувања
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: