Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Текстури

Go down 
АвторПорака
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Текстури   Саб Ное 14, 2009 10:03 am

Овде поставувајте текстури!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: Текстури   Вто Јан 05, 2010 4:29 pm

Еве некоиhttp://es.tinypic.com/r/258pkl3/6

ЕДИТ(Lovely Girl) -Мартина,сеуште неможете да ставате слики поголеми од дозволените димензии,дека не се смалуваат автоматски.Сликата ја поставив во линк
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Текстури   Сре Јан 06, 2010 6:47 pm
_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Текстури   

Вратете се на почетокот Go down
 
Текстури
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: