Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Lovely Girl's gallery

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Саб Ное 14, 2009 8:07 pm

Wowww! Супер се потписите и аватарите! I love you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Саб Ное 28, 2009 7:29 pm

Супер ти се сите Јануув. flower
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Саб Ное 28, 2009 8:41 pm

Дечки на несакање го избришав првиот пост и еве ги сите изработки

Људи ново сеа праам порачки


Последната промена е направена од Lovely Girl на Вто Дек 29, 2009 6:07 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Саб Ное 28, 2009 9:06 pm

леле овај со еми преубав ее!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Пет Дек 04, 2009 6:39 pm

Ако можи аватар и потпис од оваа слика. Тнх од напред! Very Happy


_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Вто Дек 29, 2009 5:06 pm

ej jana daj ziti se npraj mi od parojne mar i tiago,haz i tacho i rama i vale
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Сре Јан 13, 2010 10:30 pm

Еве специално за Kova4 од Лали


_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Чет Јан 14, 2010 12:47 pm

Преубави ти се сите
Ај за мене ако може комплет со Мар?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   

Вратете се на почетокот Go down
 
Lovely Girl's gallery
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: