Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Вашите неостварени сонови

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Вашите неостварени сонови   Сре Ное 25, 2009 2:17 pm

Тука пишувајте за вашите неостварени сонови,желби,парувања...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Вашите неостварени сонови   Сре Ное 25, 2009 3:23 pm

Многу сакам да одам на Марс..Малце ненормалбо е хеехехехе lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Thianna

avatar

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Вашите неостварени сонови   Пон Ное 30, 2009 5:45 pm

Па сон не, а за стварност мнооогу работи Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Вашите неостварени сонови   Пет Дек 04, 2009 4:05 pm

Ех колку сакан да живеам покрај море, да патувам низ светот, да се запознаам со многу славни (како и Ангели Very Happy ) да не правине тестови на училиште........... и мн мн други работи.......

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Simple Girl

avatar

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Вашите неостварени сонови   Пет Дек 04, 2009 4:17 pm

*sofeks*Very Happy напиша:
Ех колку сакан да живеам покрај море, да патувам низ светот, да се запознаам со многу славни (како и Ангели Very Happy ) да не правине тестови на училиште........... и мн мн други работи.......

СКРОС ИСТОО!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Вашите неостварени сонови   Саб Дек 19, 2009 11:40 pm

Simple Girl напиша:
*sofeks*Very Happy напиша:
Ех колку сакан да живеам покрај море, да патувам низ светот, да се запознаам со многу славни (како и Ангели Very Happy ) да не правине тестови на училиште........... и мн мн други работи.......

СКРОС ИСТОО!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Вашите неостварени сонови   Пон Дек 21, 2009 11:01 pm

Да ги сретнам Р.Б.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашите неостварени сонови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашите неостварени сонови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: