Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што најмногу ве нервира?

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
avatar

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Што најмногу ве нервира?   Сре Ное 25, 2009 2:23 pm

Најмн ме нервираат шмизли,дволични и себични луѓе! Mad Mad Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Сре Ное 25, 2009 3:24 pm

ШМИЗЛЛ...со 2 Л и најмн. ме нервира од кај мене една Драгана и еден Петар cherry
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Thianna

avatar

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Пон Ное 30, 2009 5:44 pm

Шмизли, дволични луѓе, лажговци Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Пон Дек 21, 2009 10:57 pm

ШМИЗЛИ
ВУЛГАРНИ ДЕЦА(ВОЗРАСНИ..ШО И ДА СЕ)
СЕБИЧНИ
КОПИРААТ СТИЛ
ПРЕПИШУВААТ
ТЕПААТ
И СЕ ЛУТАТ ЗА СЕ И СЕШТО
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
avatar

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Нед Дек 27, 2009 11:25 am

Simonka19 напиша:
ШМИЗЛИ
СЕБИЧНИ
КОПИРААТ СТИЛ
ПРЕПИШУВААТ
ТЕПААТ
И СЕ ЛУТАТ ЗА СЕ И СЕШТО
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

avatar

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Пон Дек 28, 2009 6:40 pm

Ме нервираат лугето кои ке најдат некоја слика и ке постават на фотолог и линкови и текстови ке испонапишат по сликата.

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
avatar

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Вто Дек 29, 2009 4:57 pm

i jas ko jana a dragana ne da me nerviratttttttttttttt
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што најмногу ве нервира?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: