Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дали ги читате лектирите?

Go down 

Дали ги читате лектирите?
ДА
89%
 89% [ 8 ]
НЕ
11%
 11% [ 1 ]
Општо гласови : 9
 

АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Дали ги читате лектирите?   Сре Ное 25, 2009 2:25 pm

Јас ги читам скоро сите лектири освен тие што се досадни!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Саб Ное 28, 2009 7:45 pm

јас само училишните!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Саб Дек 19, 2009 11:36 pm

Thianna напиша:
јас само училишните!
и јас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Пон Дек 21, 2009 10:40 pm

Јас неможам на школо,ги читам за летниот распуст ама кога не стигам тичер ќе ни каже која ни е и ќе ја прочитам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Чет Јан 14, 2010 2:20 pm

An4i напиша:
Thianna напиша:
јас само училишните!
и јас

А кој други? Very Happy Question
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Вто Јан 19, 2010 12:17 pm

ПФФФФФФ Па има и други книги ,можеш да си земеш во библиотека

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Вто Јан 19, 2010 1:32 pm

Јас моментално читам книга "Знаеш ли да чуваш тајна?" но не ми е за на школо Razz
интересна е...ви ја препорачувам Twisted Evil

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Вто Јан 19, 2010 6:50 pm

An4i напиша:
ПФФФФФФ Па има и други книги ,можеш да си земеш во библиотека

Да ама само да знај6 ти јас колку ги 4итам.................
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lara casi angeles

lara casi angeles

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2010-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Саб Фед 20, 2010 10:54 pm

тие за во училиште морам

а инаку и онака....како хоби си читам многу...обожавам книги,списанија...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ги читате лектирите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: