Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com

HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор

Парички : 365
Репутација : 0

ПишувањеПредмет: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Сре Ное 25, 2009 2:30 pm

На матурата кај брачеда ми кога требаше да кажам нешто што не го имам направено а ме натераа (тоа беше да кажам дека јас го скршив прозорецот од колата на партнерот на брашеда ми)! Леле како поцрвенаф! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Thianna

Парички : 39

ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Пон Ное 30, 2009 5:48 pm

Хаха коа имав 5 годинки залепив мрсул на колата на сопсвеникот кој беше до мене и он почна да се смее geek , а ја коа го видоф сум избегала од срам Embarassed Very Happy
Преглед на профилот на членот
Simonka19

Парички : 163
Репутација : -2

ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Пон Дек 21, 2009 11:01 pm

Кога се правам некогаш дека сум најпаметна или дека можам се и највише се срамам кога ќе паднам...леле како се нервирам...едно девојче имаше во еден парк и се каравме и јас си се превртував преку железо и само се качив на највисоко ама дека имав тренерка врзана за половина и се лизнав и паднав доле и девојчето почна да ми се смее и јас цела поцрвенев и се правев дека не ме боли,а уствари цела рака изгребана ми беше...
Администратор

ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Пет Дек 25, 2009 3:04 pm

Simonka19 напиша:
Кога се правам некогаш дека сум најпаметна или дека можам се и највише се срамам кога ќе паднам...леле како се нервирам...едно девојче имаше во еден парк и се каравме и јас си се превртував преку железо и само се качив на највисоко ама дека имав тренерка врзана за половина и се лизнав и паднав доле и девојчето почна да ми се смее и јас цела поцрвенев и се правев дека не ме боли,а уствари цела рака изгребана ми беше...

Лелеее! Sad Колку неќам така ко ќе се смеј некој!!! Suspect

♥у♥
Simonka19

Парички : 163
Репутација : -2

ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Чет Јан 07, 2010 7:52 pm

Денес коа пискав низ цело маало додека ме бркаше огромно куче
Администратор

ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Вто Јан 19, 2010 12:05 pm

Исто така јас се имам застрамено оваа година кога бевме на одмор во Грција и бевме на плажа. Потоа влеговме да се капиме и јас решив татко ми да ме фрли во вода. Откако се качив тој ме фрли и јас на цел глас `Опааааааа..... И цела плажа ми се сврти и ме гледаше мене! Каков страм! Потоа кога ќе се сетам на ова ми идат солзи од смеење!! Razz lol! lol!

♥у♥
Sponsored content

ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1