Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyСре Ное 25, 2009 2:30 pm

На матурата кај брачеда ми кога требаше да кажам нешто што не го имам направено а ме натераа (тоа беше да кажам дека јас го скршив прозорецот од колата на партнерот на брашеда ми)! Леле како поцрвенаф! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyПон Ное 30, 2009 5:48 pm

Хаха коа имав 5 годинки залепив мрсул на колата на сопсвеникот кој беше до мене и он почна да се смее geek , а ја коа го видоф сум избегала од срам Embarassed Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyПон Дек 21, 2009 11:01 pm

Кога се правам некогаш дека сум најпаметна или дека можам се и највише се срамам кога ќе паднам...леле како се нервирам...едно девојче имаше во еден парк и се каравме и јас си се превртував преку железо и само се качив на највисоко ама дека имав тренерка врзана за половина и се лизнав и паднав доле и девојчето почна да ми се смее и јас цела поцрвенев и се правев дека не ме боли,а уствари цела рака изгребана ми беше...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyПет Дек 25, 2009 3:04 pm

Simonka19 напиша:
Кога се правам некогаш дека сум најпаметна или дека можам се и највише се срамам кога ќе паднам...леле како се нервирам...едно девојче имаше во еден парк и се каравме и јас си се превртував преку железо и само се качив на највисоко ама дека имав тренерка врзана за половина и се лизнав и паднав доле и девојчето почна да ми се смее и јас цела поцрвенев и се правев дека не ме боли,а уствари цела рака изгребана ми беше...

Лелеее! Sad Колку неќам така ко ќе се смеј некој!!! Suspect

_________________
Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyЧет Јан 07, 2010 7:52 pm

Денес коа пискав низ цело маало додека ме бркаше огромно куче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyВто Јан 19, 2010 12:05 pm

Исто така јас се имам застрамено оваа година кога бевме на одмор во Грција и бевме на плажа. Потоа влеговме да се капиме и јас решив татко ми да ме фрли во вода. Откако се качив тој ме фрли и јас на цел глас `Опааааааа..... И цела плажа ми се сврти и ме гледаше мене! Каков страм! Потоа кога ќе се сетам на ова ми идат солзи од смеење!! Razz lol! lol!

_________________
Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Sponsored content
Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: