Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 --Thianna--

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

--Thianna-- Empty
ПишувањеПредмет: --Thianna--   --Thianna-- EmptyСаб Ное 28, 2009 7:29 pm

Зошто гледам дека ств. на Тхианна и се допаѓа форумов па еве тема за неа!

Колку год. имаш?

Од каде си?

Омилено животно?

што правиш во моментов?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

--Thianna-- Empty
ПишувањеПредмет: Re: --Thianna--   --Thianna-- EmptyСаб Ное 28, 2009 7:50 pm

Фала софиSmile)

Колку год. имаш? - 13

Од каде си? - Од Охрид.

Омилено животно? - куче и глувче Rolling Eyes

што правиш во моментов? - коментирам на темитеSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

--Thianna-- Empty
ПишувањеПредмет: Re: --Thianna--   --Thianna-- EmptyНед Дек 13, 2009 12:35 am

Тинајџерка/Полнолетна

Омилена професија

Омилен лик од Ангели

_________________
--Thianna-- A3ce7955640894 --Thianna-- C3181c55640895 --Thianna-- D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

--Thianna-- Empty
ПишувањеПредмет: Re: --Thianna--   --Thianna-- EmptyНед Дек 27, 2009 11:26 am

Омилен празник?
Нова Година/Божиќ?
Со кого ќе славиш Нова Година?
И ако сакаш пиши кај мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
--Thianna-- Empty
ПишувањеПредмет: Re: --Thianna--   --Thianna-- Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
--Thianna--
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри :: Хот Сидс-
Отиди до: