Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 ---*Maya---

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyПет Дек 04, 2009 8:18 pm

Еве тема и за *Maya! Се надевам дека ќе бидеш акривен член! Па да почнеме со прашањата---

Колку год. имаш?
Од каде си?
Кое одд. си?
Омилен/а актер/ка од ангели?
Омилен пијалок/
Што правиш во моментот?

_________________
---*Maya--- 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyПет Дек 11, 2009 8:33 pm

Колку год. имаш? - 14
Од каде си? - Кичево
Кое одд. си? - 8 одд
Омилен/а актер/ка од ангели? - Лали Еуге Еми и Питт
Омилен пијалок/ - Милкшејк
Што правиш во моментот? пишувам на форумов I love you

_________________
---*Maya--- A3ce7955640894 ---*Maya--- C3181c55640895 ---*Maya--- D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyСаб Дек 12, 2009 5:41 pm

Што сакаш да бидиш кога ќе пораснеш?
Каков е твојот стил?
Маче/Куче?
Омилен предмет на училиште?
Ќе пишиш кај мене? Laughing

_________________
---*Maya--- 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyНед Дек 13, 2009 12:30 am

Што сакаш да бидиш кога ќе пораснеш? - новинар
Каков е твојот стил? - casual I love you
Маче/Куче? - леле 2те (ги чувам и 2те cyclops )
Омилен предмет на училиште? - англиски
Ќе пишиш кај мене? - обавезно clown

_________________
---*Maya--- A3ce7955640894 ---*Maya--- C3181c55640895 ---*Maya--- D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyНед Дек 27, 2009 11:27 am

Омилен празник?
Нова Година/Божиќ?
Со кого ќе славиш Нова Година?
И ако сакаш пиши кај мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyВто Дек 29, 2009 3:14 pm

Омилен празник? - Нова година
Нова Година/Божиќ? - па и божиќ е еден од најдобрите празници но сепак Нова год.
Со кого ќе славиш Нова Година? - со друштво
И ако сакаш пиши кај мене - со задоволство What a Face

_________________
---*Maya--- A3ce7955640894 ---*Maya--- C3181c55640895 ---*Maya--- D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyПет Јан 15, 2010 1:27 pm

Дали си 4лен на ангелимк форумот како emiliaatias?
Question
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyСаб Јан 16, 2010 1:27 am

Дали си 4лен на ангелимк форумот како emiliaatias?
Question

Член сум на ангелимк форумот со ник Маја=] Very Happy

_________________
---*Maya--- A3ce7955640894 ---*Maya--- C3181c55640895 ---*Maya--- D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyСаб Јан 16, 2010 2:07 pm

*Maya напиша:
Дали си 4лен на ангелимк форумот како emiliaatias?
Question

Член сум на ангелимк форумот со ник Маја=] Very Happy

Ок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyВто Јан 19, 2010 12:07 pm

Ааа ти си Маја=]?? Јас сум sofi13! Very Happy

_________________
---*Maya--- 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyВто Јан 19, 2010 1:19 pm

Знам дека си софи13
Smile
само стварно ли никој не знаеше дека јас сум Маја=] на форумот за Ангели? Shocked Cool

_________________
---*Maya--- A3ce7955640894 ---*Maya--- C3181c55640895 ---*Maya--- D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyВто Јан 19, 2010 1:57 pm

Јас знаев Very Happy

ПС имаш дечко? Razz

_________________
---*Maya--- 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- EmptyВто Јан 19, 2010 9:45 pm

Јас знаев Very Happy - Very Happy

ПС имаш дечко? Razz - Не,немам дечко Wink

_________________
---*Maya--- A3ce7955640894 ---*Maya--- C3181c55640895 ---*Maya--- D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
---*Maya--- Empty
ПишувањеПредмет: Re: ---*Maya---   ---*Maya--- Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
---*Maya---
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри :: Хот Сидс-
Отиди до: