Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Најдобрата слика!

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyПет Дек 04, 2009 9:00 pm

Еве ваква тема! Во оваа тема ќе поставиме по неколку слики и да ја одбереме сликата која е најдобра (исклучиво од Лали)! Ова ќе биде како еден вид натпревар во кој можете да давате коментари и отценки за сликите. Можете да поставувате најмногу 5 слики и да отценуваме од 1 до 5! Ако не ви се допаѓа темата слободно КАНТА! Нема да се лутам! Very Happy

1.Најдобрата слика! 2gsirt1

2.Најдобрата слика! 29vz0v5

3.Најдобрата слика! 1z374hc

4.Најдобрата слика! 2cdhimo

5.Најдобрата слика! 9zwzdi

_________________
Најдобрата слика! 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Miss.Rochi*Posts : 2
Парички : 2
Репутација : 0
Join date : 2009-11-08

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСаб Дек 19, 2009 2:54 pm

2 слика дефинитивно!
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСаб Дек 19, 2009 2:58 pm

Miss.Rochi* напиша:
2 слика дефинитивно!

Делам мислење! Exclamation

_________________
Најдобрата слика! 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
http://lali-esposito.forummk.com
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСаб Дек 19, 2009 4:18 pm

Lovely Girl напиша:
Miss.Rochi* напиша:
2 слика дефинитивно!

Делам мислење! Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСаб Дек 19, 2009 5:25 pm

Simple Girl напиша:
Lovely Girl напиша:
Miss.Rochi* напиша:
2 слика дефинитивно!

Делам мислење! Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyПон Дек 21, 2009 11:06 pm

Првата..а да прашам..само *sofeks*Very Happy ќе става слики?
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyВто Дек 22, 2009 9:51 pm

Не,слободно стави Very Happy

_________________
Најдобрата слика! 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyПет Дек 25, 2009 2:46 pm

Ајде ајде ставајте слики и да гласаме! Very Happy

_________________
Најдобрата слика! 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСаб Дек 26, 2009 9:45 am

1. Најдобрата слика! Mariana+Elizabeth+Esposito+Herrera
2. Најдобрата слика! 1259670278710_f
3. Најдобрата слика! N54351270527_226
4. Најдобрата слика! Bscap0054
5. Најдобрата слика! 1223769718057_f1
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСаб Дек 26, 2009 10:41 am

Втората-та!

_________________
Најдобрата слика! 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСаб Дек 26, 2009 12:09 pm

Lovely Girl напиша:
Втората-та!

хаха.....најјака ее!

_________________
Најдобрата слика! 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyВто Јан 05, 2010 5:32 pm

втората
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСре Јан 06, 2010 12:32 pm

втораааааааааа cheers
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСре Јан 06, 2010 3:37 pm

1.Најдобрата слика! Dccuxh

2.Најдобрата слика! 289e78i

3.Најдобрата слика! 157bzvn

4.Најдобрата слика! 112d8if

5.Најдобрата слика! Wbuiqp

ГЛАСАЈТЕ!

_________________
Најдобрата слика! 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСре Јан 06, 2010 3:39 pm

1.

_________________
Најдобрата слика! 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
http://lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyСре Јан 06, 2010 6:40 pm

Lovely Girl напиша:
1.

_________________
Најдобрата слика! Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyПет Јан 08, 2010 10:56 am

1.
Вратете се на почетокот Go down
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyПет Јан 08, 2010 2:30 pm

5

_________________
Најдобрата слика! A3ce7955640894 Најдобрата слика! C3181c55640895 Најдобрата слика! D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! EmptyПон Апр 12, 2010 10:23 am

An4i напиша:
Lovely Girl напиша:
1.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Најдобрата слика! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобрата слика!   Најдобрата слика! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобрата слика!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Лали Еспосито :: Фото Галерија-
Отиди до: