Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 An4i's Gallery

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: An4i's Gallery   Саб Дек 19, 2009 11:24 am

Можете да нарачувате потписи ,аватари,икони и блинки
Welcome to my New Gallery


Некои стари анимации
1 верзија


2 верзијаСлики кога ќе нарачувате не треба да поставувате,ако ми требаат за вашата нарачка ќе ви пишам по ПП


Последната промена е направена од An4i на Саб Фед 06, 2010 11:44 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Дек 19, 2009 1:36 pm

Супер ти се изработките! Не сум видела некој на пикник да работи толку убаво!

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Дек 19, 2009 5:27 pm

Фала
Ама не сум почетник Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Дек 19, 2009 11:26 pm

Извинете за п. врз п.
Еугениа Суарез:Новогодишни:
Чорапи :4364454:

Некои подароци:


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Вто Дек 22, 2009 9:30 pm

Мн. ти се убавиии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Пет Дек 25, 2009 3:13 pm

На пикник!!!! Suspect Боооо! Па пренајубај сеее!!!

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Дек 26, 2009 10:28 am

браво супер ти сеее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Дек 26, 2009 10:34 am

Фала на сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Дек 26, 2009 12:20 pm

Леле те молам да ми објасниш како работиш толку убо на пикник!!! Мн сакам да знам убо да работам! Ако треба и по пп пушти! ПЛЗ! Very Happy Very Happy

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Дек 26, 2009 2:13 pm

После 1 ви
Спор интернет не се пушта пикник
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Јан 02, 2010 10:47 pm

Еј! Сори ако сум досадна, ама те мнолам да ми објасниш како ставаш позадина па некоја слика или 2 или повеќе слики врз една позадина!! Само се мачам да го најдам одговорот ама не можам!!! Suspect Ако можиш да ми објасниш (можи преку ПП или на мсн!) Плизз!

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Нед Јан 03, 2010 2:56 pm

Па кога ќе го пуштиш picnik и горе има collage и таму можеш да спојуваш слики

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Пет Јан 08, 2010 4:19 pm

еве јас ти коментирам
супер ти се ситеее браос
ај мене од Мајли
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Јан 09, 2010 12:09 am

Добро гледам и се чудам! Како постигнуваш ефект како и две слики да се споени ама и да имаат иста позадина!!! ПЛЗ ко ќе можиш кажи ми (ако сакаш преку П.П или на мсн)!! ПЛЗ Very Happy

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Саб Јан 09, 2010 12:32 am

Епа ке си најдеш слики со иста позадина и така ќе си ги споиш во Collage

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Вто Јан 12, 2010 3:05 pm

Sorry за пост врз пост
и Sorry Марти не сум видела дека си порачала


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Вто Јан 12, 2010 8:10 pm

фала суперр ее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Вто Јан 12, 2010 8:17 pm

Мозит за мене една со Лали,Еуге,Рочи и Еми? confused
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Вто Јан 12, 2010 9:45 pm

An4i напиша:
Sorry за пост врз пост
и Sorry Марти не сум видела дека си порачала


Колку е убав..па јас на фотошоп неможам ваков да напрам.

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Пон Јан 18, 2010 11:07 am

Kova4 give me pictures

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Пон Јан 18, 2010 10:37 pm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Вто Јан 19, 2010 7:36 pm

На 1ви

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Вто Јан 19, 2010 8:19 pm

6o?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Чет Јан 21, 2010 1:36 pm

На 1ви ќе ти направам многу ми е спор интернетот

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   Чет Јан 21, 2010 2:04 pm

Ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   

Вратете се на почетокот Go down
 
An4i's Gallery
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: