Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дискусии!

Go down 
АвторПорака
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Дискусии!   Саб Дек 19, 2009 3:55 pm

Овде дискутирајте на разни теми. bounce

_________________
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Дискусии!   Саб Дек 26, 2009 4:03 pm

Леле што е времето....безвеза! Топло е и убо за шетање (јас се изнашетаф) ама не личи за декември вакво време! Сакам снег да има! И нова година без снег не биваааа!!! Suspect Suspect Сонце греј ко март!

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

ПишувањеПредмет: Re: Дискусии!   Нед Дек 27, 2009 11:28 am

Во право си
Не е убава Нова Година без снег Mad
Сакам снег Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Дискусии!   Нед Дек 27, 2009 12:51 pm

An4i напиша:
Во право си
Не е убава Нова Година без снег Mad
Сакам снег Mad

Ми туууу!! Mad Sad Sad Sad

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Дискусии!   Пон Дек 28, 2009 7:47 pm

abe zimi majka glava 4e si skr6a cvrle mi napi6a 4 za a-mol Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 22
Location : ХоУм☻☺

ПишувањеПредмет: Re: Дискусии!   Вто Дек 29, 2009 1:36 pm

Kiki The Best напиша:
abe zimi majka glava 4e si skr6a cvrle mi napi6a 4 za a-mol Sad

Ајде ќе се ја попрајш! Very Happy

_________________

♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

ПишувањеПредмет: Re: Дискусии!   Вто Дек 29, 2009 4:28 pm

mi klade denes cvrcko petka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
mi ispokazaja seeee tnx na site 6o mi kazvea Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискусии!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Журкаа!-
Отиди до: