Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Roger Brothers

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyПон Дек 21, 2009 9:54 pm

Ја отварам темава бидејќи тука ја нема,а и во спротивно сум огрооомен нивни фан и затоа..што мислите за нив?

Roger Brothers 28v3p1j

Јас ги обожавам и имам огроомна желба да ги запознаам,да им земам автограм и да им го купам нивниот прв албум:
Roger Brothers Jzjwd4
Има многумина што викаат дека ги мрзат бидејќи ,,биле,, разгалени дечиња на богат татко и дека се замислуваат многу.Искрено мене тоа ме нервира кога така се збори за нив Smile ама секој си има сопствено мислење.

Smile


Последната промена е направена од Simonka19 на Чет Јан 07, 2010 7:10 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyВто Дек 22, 2009 9:55 pm

Јас кога бев помала да речам едноставно беев луда по нив и ги видов во живо,а не ми се допаднаа.

_________________
Roger Brothers 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyПет Дек 25, 2009 2:59 pm

Па..не ми се допаѓаат!

_________________
Roger Brothers 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyСаб Дек 26, 2009 9:19 am

*sofeks*Very Happy напиша:
Паа...не ми се допаѓаат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyВто Дек 29, 2009 5:03 pm

i hate them
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyВто Дек 29, 2009 7:23 pm

Јас ги обожавам и више ми е преку глава да слушам како биле добри песните на АЛБУМОТ и си го купив!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyВто Дек 29, 2009 8:41 pm

Kova4 напиша:
i hate them
Me too
Многу ми се глупи !Suspect


Последната промена е направена од An4i на Саб Фед 20, 2010 8:27 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyВто Дек 29, 2009 9:01 pm

така е An4i
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyСре Дек 30, 2009 6:38 pm

Леле прееска бев кај другарка ми Теа(Матеа...што ги мрзиии Р.Б. од дното на душата) и ми рече да го земам и албумот за да слушне што песни имаат...и одма што го донесов смисливме кореографија за Типка Лудница и оваа почна да ги сака lol!
Инаку го земав да го гледам...и кај АЛЕКСАНДАР овде приметив дека го има фотографотт cyclops лолз

еве гледајте кај АЦЕ
Roger Brothers Jzjwd4
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyЧет Дек 31, 2009 12:48 am

а да казе6е кој е аце Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyПет Јан 01, 2010 4:21 am

Епа Аце е лево,доле е Лео,а десно е Давид...

Давид е роден 11 септември 1991 год. и во хороскоп е девица... Laughing
Александар е роден 26 мај 1993 год. и во хороскоп е близнаци
А
Лео е роден 29 мај 2001 год. и во хороскоп е близнаци

Од 2008 иам цело интервју и од таму вадам сееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyВто Јан 05, 2010 5:38 pm

Kova4 напиша:
i hate them
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyЧет Јан 07, 2010 7:09 pm

i love them
срцки сеее

Колку пати се повторило дека треба да се пишува кирилица ,а вие продолжувате солатиница!Па дај прочитајте правила!By Ан4и
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers EmptyСаб Фед 20, 2010 8:24 pm

Ги мразам!Мене ужасно ме нервираат, посебно она малоно ...Од друга страна пак, ми се и премногу смешни бидејки се прават некои јаки рапери ...ох убавите тие на тато(кој ти е тежок богаташ) (а и така е зборот де, далеку од убави се ). Дечкиве се далку од рапери!

Го напишав ова ,иако знам дека Симонка ќе биде разочарана ама тоа сепак е мое мислење bom

_________________
Roger Brothers Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Roger Brothers Empty
ПишувањеПредмет: Re: Roger Brothers   Roger Brothers Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Roger Brothers
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Музика :: Хип Хоп-
Отиди до: