Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Софија Манева

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Софија Манева Empty
ПишувањеПредмет: Софија Манева   Софија Манева EmptyПон Дек 21, 2009 10:18 pm

Што мислите за оваа пејачка?

Софија Манева Sofija_8%20copy

Софија Манева 20090323Sofija1

Софија Манева 20090323Sofija2

Софија Манева Sofija_7%20copy

Софија Манева Sofija_2

Софија Манева Sofija_3

Софија Манева Sofija_4

Јас мислам дека е супер,одлична пејачка и многу добри песни.Најнова песна и е Лигав Тип која ја посвети на турбораперите.
Откако Софија им испрати 1 песна,тие и возвратија со 20.Мислам дека песната е супер,а еве го и новиот спот: