Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Angela_An4i

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyПон Дек 21, 2009 11:04 pm

Еве тема за Ангела

Омилена боја?
Омилена храна?
Омилен пијалок?
Омилен бенд?
Омилена пејачка?
Омилен пејач?
Омилен член(од кај сакаш)?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyВто Дек 22, 2009 2:58 pm

Сите
Пица
Кока Кола
Нззз
Многу ги има
Исто како и предходното
Нззз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 22
Location : Дома

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyСаб Дек 26, 2009 9:43 am

Ке ми објасниш како ги правиш потписите на пикник?(или на мсн или на фб)

Колку години имаш?

Кики/Вики

Ти/Лали?

_________________
Angela_An4i 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyСаб Дек 26, 2009 9:47 am

Ок сега ќе се пуштам
12
Кики
Јас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyСаб Дек 26, 2009 4:07 pm

Зима/ Лето?

Снег/Море?

Мар/Тијаго Razz

Омилено чоколадо?

Ќе пишиш кај мене?

_________________
Angela_An4i 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyВто Дек 29, 2009 2:37 pm

Омилен знак?
Омилено смајли?
Кој те вика Ан4и?
Шо има ново? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyВто Дек 29, 2009 3:28 pm

Каде за нова?
Најдобра другарка?
Најдобар другар?

_________________
Angela_An4i A3ce7955640894 Angela_An4i C3181c55640895 Angela_An4i D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 23
Location : ХоУм☻☺

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyВто Дек 29, 2009 5:29 pm

Заборавиф да те прашам!

Од каде си?

_________________
Angela_An4i 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyВто Дек 29, 2009 5:58 pm

Лето
Море
Епа Мар е женско ,а Тијаго е машко
Милка
Да
Нз
Немам некое посебно
Сите
Ништо
СО другари и другарки
АнГеЛа од Ангели форумот
Нз
Илинден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 22
Location : Home Sweet Home

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyЧет Дек 31, 2009 1:00 am

Омиленпар од Ангели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 21
Location : Дома

Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i EmptyЧет Дек 31, 2009 1:22 pm

Мар и Тијаго

_________________
Angela_An4i Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Angela_An4i Empty
ПишувањеПредмет: Re: Angela_An4i   Angela_An4i Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Angela_An4i
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри :: Хот Сидс-
Отиди до: