Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Почетоците на Мариана Еспосито (Лали)

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya


Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Почетоците на Мариана Еспосито (Лали) Empty
ПишувањеПредмет: Почетоците на Мариана Еспосито (Лали)   Почетоците на Мариана Еспосито (Лали) EmptyВто Јан 19, 2010 12:11 am

Огромната желба на Лали да стане позната ја прави бунтовничка од мали нозе.Уште на 5 годишна возраст без одобрение од мајка и Мариана се пријавува на кастингот на Cris Morena кога барала ликови за серијата Rincon De Luz.Таа била избрана со што подоцна се појавува и во сериите "Chiquititas" y "Floricienta".Денес таа е една од најпознатите актери од серијата Ангели.Нејзината мајка плашејки се дека Мариана нема да биде прифатена од страна на било која продукција не и дозволувала на Мариана да се пријави на некој кастинг,но меѓутоа таа самоволно се пријавува и успева.Поради тоа е наречена и бунтовничката од Casi Angeles.Многу сум среќна од она што ми го нуди животот секојдневно.Интересно е да се работи со Крис.Сакам да га правам она што го сакам и сум многу благодарна на животот за она што ми го подари-раскажува ѕвездата Мариана.

Почетоците на Мариана Еспосито (Лали) Mariana-Esposito-casi-angeles-343443_245_482

_________________
Почетоците на Мариана Еспосито (Лали) A3ce7955640894 Почетоците на Мариана Еспосито (Лали) C3181c55640895 Почетоците на Мариана Еспосито (Лали) D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
 
Почетоците на Мариана Еспосито (Лали)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали)
» Мариана Еспосито во кампања против загадување
» Еспосито Слаткарница
» Лали учи да вози
» Еспосито Козметика

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: